koktajl paulina sykut jeżyna

Największe wyzwanie? Zdrowe odżywianie! Wywiad z Pauliną Sykut-Jeżyną!

Paulinę Sykut-Jeżynę kojarzycie zapewne jako osobowość telewizyjną – prezenterkę telewizyjną i dziennikarkę. Być może kojarzycie ją też z prowadzenia różnych eventów, np. ostatnio jednej z telewizyjnych imprez sylwestrowych.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Paulina jest też wielką zwolenniczką i ambasadorką zdrowego trybu życia. Od lat ćwiczy i dba o dietę, nawet pomimo nawału obowiązków rodzinnych i służbowych. Efekty? Świetna sylwetka, którą widać na każdym zdjęciu. Ostatnio Paulina poszła krok dalej i stworzyła… linię koktajli.

Koktajle powstały we współpracy z Noble Health i można je znaleźć w naszym sklepie internetowym. Możecie wybrać spośród 4 różnych koktajli: oczyszczającego, wspierającego utrzymanie prawidłowej wagi i 2 koktajli niskokalorycznych.

Paulina, skąd pomysł na koktajle?

Z życia :)! Zdrowe koktajle towarzyszą mi od lat, jestem ich wielką wielbicielką. Przygotowane z odpowiednich składników, są niezwykle zdrowe i wartościowe. Zawsze też chciałam propagować zdrowy tryb życia wśród innych, zwłaszcza, że wiele osób pytało mnie, jak to robię, że tyle pracując, jednocześnie prowadząc dom i opiekując się dzieckiem, udaje mi się utrzymać dobrą figurę. Wiem z doświadczenia, że zdrowe odżywianie to prawdziwe wyzwanie :). Dlatego zgłosiłam się do Noble Health z już przygotowanym pomysłem konkretnych koktajli. Postawiłem na ich doświadczenie, wiedząc, że pomogą mi wybrać najlepsze składniki i zajmą się stroną produkcyjną.

Dlaczego wybrałaś Noble Health?

Ponieważ stosuję ich kosmetyki od lat. Długo szukałam jakiejś marki dla siebie, która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania. Szukałam głównie bardzo dobrej jakości, a preparaty, nawet zagranicznych marek, nie zawsze mi tę jakość zapewniały. Dopiero Noble Health trafił idealnie w moje gusta. Z czasem poznałam prezes NH, Agnieszkę i cały zespół. Wiem, że to najlepsi specjaliści, więc nawet przez sekundę się nie zastanawiałam nad tym, do kogo udać się z moim pomysłem. Kto jak kto, ale wiedziałem, że Noble Health mnie nie zawiedzie. I oczywiście miałam rację :).

Opowiedz zatem coś o samych koktajlach.

W tej chwili mamy 4 koktajle: oczyszczający, wspierający redukcję masy ciała i 2 koktajle niskokaloryczne: porzeczkowy i czekoladowy. O koktajlu oczyszczającym pomyślałam jako o pewnej odtrutce na problemy dzisiejszego świata: zanieczyszczenie środowiska, smog, o którym tyle się mówi, szybkie życie w wielkich miastach. Organizm potrzebuje wsparcia w oczyszczaniu i usuwaniu zbędnych substancji i takie zadania spełnia ten koktajl. Dlatego w składzie znalazła się pokrzywa i korzeń mniszka lekarskiego.

Koktajl wspomagający redukcję masy ciała, jak sama nazwa wskazuje, jest dla osób, które chcą zadbać o swoją figurę. Nadwaga pozostaje ogromnym problemem, stąd ten pomysł. Do składu dodaliśmy owoc gorzkiej pomarańczy, który wspomaga metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

W końcu 2 koktajle niskokaloryczne. Dobraliśmy tutaj 2 różne smaki: porzeczkowy i czekoladowy, żeby każdy mógł wybrać sobie taki, jak mu pasuje. Oba świetnie sprawdzają się na diecie niskokalorycznej. Ja wykorzystuję je także jako zastępstwo jednego z 5 posiłków zalecanych w ciągu dnia. Jeszcze jedno przy tych 2 koktajlach jest bardzo ważne dla mnie jako mamy: mianowicie oba te koktajle są odpowiednie dla kobiet w ciąży i karmiących matek. Więc tak naprawdę każda kobieta może przekonać się o ich smaku i jak dobrze można się po nich czuć.

Wszystkie nasze koktajle łączy oczywiście to, że są pyszne, bardzo proste i szybkie w przygotowaniu (wystarczy dodać do nich wodę lub mleko). Każdy zawiera wysoką dawkę błonnika pokarmowego. Chciałam, żeby mogła z nich skorzystać jak największa ilość osób, dlatego zależało mi by koktajle były odpowiednie dla wegan, osób nietolerujących laktozy, żeby nie zawierały soi. Udało nam się spełnić te wszystkie punkty, z czego jestem naprawdę zadowolona :).

Co dalej? Czy pojawią się w sprzedaży jakieś inne Twoje pomysły?

Na razie nic nie powiem ;). Na pewno warto obserwować social media Noble Health (facebook: NobleHealth, instagram: noblehealth), bo tam na bieżąco są wszystkie informacje. Jeśli coś się pojawi nowego, to na pewno tam znajdziecie szczegóły.

 

koktajle paulina sykut jeżyna