Ewa Pacuła i jej porcja piękna

„O Collagenie i Red-off system dowiedziałam się od mojej bardzo dobrej koleżanki, którą sądzę, że wszyscy znają z ekranu telewizora. Wiem, że ona miała ogromny problem z łamliwością paznokci i suchą skórą, dlatego jak zobaczyłam jak mocne i długie paznokcie ma obecnie, oczywiście zapytałam jak to zrobiła. Zdradziła mi swoją tajemnicę, mówiąc jakich produktów używa. Po spotkaniu szybko sprawdziłam gdzie mogę kupić suplementy od Noble Health, jak się okazało były w sprzedaży u kosmetyczki, z której usług korzystałam kilka miesięcy temu.
Jak tylko kupiłam produkty od razu przyjęłam pełną dawkę, zgodnie z zaleceniami producenta codziennie rano i wieczorem przyjmowałam tabletki. Już po dwóch tygodniach zauważyłam, że moja skóra jest znacznie lepiej nawilżona, a drobne zmarszczki mimiczne uległy zdecydowanemu zmniejszeniu. Już po miesiącu paznokcie zrobiły się twarde i zniknął problem, z którym od dawna się borykałam, wreszcie przestały mi się rozdwajać, nawet moja manikiurzystka była zaskoczona ich kondycją. Wizyta u fryzjerki też okazała się bardzo miła, usłyszałam wtedy że rośnie mi bardzo dużo nowych włosów, a ja nie mam nic przeciwko aby mieć mocne i grube włosy, które niestety trochę cierpią przy ciągłych koloryzacjach.
Stosuję nutrikosmetyki Collagen i Red-off system już od przeszło dwóch miesięcy i jestem zachwycona ich skutecznością. Włosy i paznokcie wyglądają rewelacyjnie, a skóra….. wystarczy dotknąć, jest aksamitna i miła w dotyku.
Wiem, że niedawno firma Noble Health wypuściła na rynek nowy produkt- Double Detox. Jak tylko zakończę kurację Collagenem i Red-off system, od razu idę po detox. Przecież bardzo ważne dla zdrowia i urody jest oczyszczenie organizmu, wyrzucenie z niego zbędnych intruzów. Dwa produkty, które już zna mój organizm, mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem, a jak tylko sprawdzę Double Detox, przy następnej rozmowie chętnie opowiem o moich odczuciach.”

Leave a Reply