Zbawienny kolagen – bo młodość nie zna granic!

Marzenia o zachowaniu wiecznej młodości oraz pięknego wyglądu towarzyszą nam od czasów starożytnych. Filozofowie, lekarze i naukowcy poszukiwali i poszukują po dziś dzień kolejnych recept na niekończącą się młodość. Upływ czasu wydaje się jednak nieubłagany, a prawa natury nie do oszukania…

Na szczęście współczesna nauka, przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny dają nam  możliwość opóźniania procesu starzenia i niwelowania jego objawów. Współcześnie dostępnym „eliksirem młodości” jest kolagen, który specjaliści zamknęli w laboratoriach w preparacie Collagen. Co w nim znajdziemy?

Przede wszystkim największą dawkę łatwo przyswajalnych, naturalnych białek kolagenowych, które są budulcem proteinowej siatki napinającej skórę. Preparat w swym składzie posiada kolagen rybi, kwas hialuronowy, witaminy E i C, biotynę, cynk, selen, ekstrakt z pestek winogron bogaty w antyoksydanty.  Główny składnik – kolagen rybi – jest  związkiem czynnym. Dzięki temu, że jego cząsteczki są mniejsze od kolagenu pochodzenia zwierzęcego, szybciej przedostaje się do naszej skóry i odbudowuje ją. W szybkim czasie neutralizuje skutki działania wolnych rodników, odgrywających główną rolę w  procesie starzenia się skóry.

Kwas hialuronowy zapewnia naszej skórze idealne nawilżenie, przez co wpływa na wygładzenie oraz opóźnienie procesów starzenia się naszej skóry. Stosowany jest często jako składnik kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym. Jednak przyjmowany w tabletkach osiąga większą skuteczność, a doskonały efekt utrzymuje się przez dłuższy czas. Dodatkowym atutem kwasu hialuronowego jest zmniejszanie podrażnienia skóry, ułatwianie transportu składników odżywczych oraz usuwanie substancji toksycznych wewnątrz skóry, dzięki czemu nasza skóra nabiera koloru i blasku.

Polifenole zawarte w ekstrakcie z pestek winogron korzystnie wpływają na mikrokrążenie skóry oraz przyczyniają się do poprawy elastyczności ścianek naczyń. Natomiast witamina C i E przywracają elastyczność i sprężystość skórze. Tak jak kolagen zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników oraz zapobiegają utlenianiu i niszczeniu warstwy lipidowej naskórka.

Zawarta w Collagenie biotyna, cynk i selen przyczyniają się do poprawy kondycji włosów i paznokci, zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Szara, ziemista cera to zwykle efekt zmęczenia, złego odżywiania i zbyt dużego tempa życia. Nie pozwólmy, aby codzienne stresy znajdowały odzwierciedlenie na naszej twarzy. Regularna suplementacja kolagenowa preparatem Collagen Noble Health szybko pozwoli nam przywrócić niepowtarzalny blask na cały rok!

Kolagen rybi Class A Collagen

Kolagen rybi Class A Collagen

Class A Collagen to szczególny suplement diety, który został skomponowany z takich składników, jak kolagen z ryb, cynk, selen czy proantocyjanidyny z pestek winogron.

Kolagen rybi w proszku + witamina C

Kolagen rybi w proszku + witamina C

Kolagen w proszku + witamina C to preparat dla osób pragnących zadbać o prawidłowe funkcjonowanie skóry.

Leave a Reply