Sposób na piękną zdrową skórę – recenzja Class A Collagen Noble Health

Tak to u mnie jest, że co jakiś czas wracam do regularnego przyjmowania suplementów. Tym razem był to produkt  marki Noble Health:

Class A Collagen

To luksusowy suplement diety stworzony w oparciu o innowacyjne połączenie najwyższej jakości naturalnych składników aktywnych. Zawarte w nim witaminy i minerały chronią skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przywracając jej naturalną jędrność oraz sprężystość, rekomendowane w kuracjach anti-age. Ponadto biotyna pomaga zachować zdrowe oraz lśniące włosy, a cynk i selen utrzymują dobrą kondycję paznokci.

Moja opinia:

Jeśli chodzi o kolagen (tu rybi), to nie pierwszy raz miałam okazję przekonać się, że moja skóra go lubi, bywa lepiej nawilżona (plus za kwas hialuronowy w składzie), bez żadnych wyprysków, podrażnień. Dodatkowo zawarty w preparacie ekstrakt z pestek winogron eliminuje u mnie pojawianie się siniaków, co zdążyłam obecnie również zauważyć. Liczę też na pozytywny wpływ na chrząstki stawowe, ale przede wszystkim na ogólne działanie przeciwstarzeniowe, w tym przeciwzmarszczkowe.

noble-health-classacollagen2
A jak Wy próbujecie wspomóc swoją skórę, włosy, paznokcie od wewnątrz? Stawiacie na suplementy, czy jednak wolicie zdrową zbilansowaną dietę?

Cena: 49,99zł, dostępne TUTAJ

Opakowanie: 90 tabletek

Producent: Noble Health Sp. z o.o.

Źródło: http://miraga80.blogspot.com/2016/01/ostatnia-suplementacja-z-noble-health.html