Recenzja Class A Collagen Ambasadorki Noble Health

Zobacz opinię blogerki Jaśminowy Zakątek Kosmetyczny na temat suplementu diety Class A Collagen.

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją suplementu – Noble Health, Class A Collagen, który od środka wpływa na naszą skórę, włosy i paznokcie.

Cała moja przygoda z marką Noble Health rozpoczęła się całkiem niedawno, kiedy to zostałam wybrana na ich Ambasadorkę, co nadal bardzo mnie cieszy!

Może na początku kilka słów o samej firmie – marka powstała w 2009 roku i oferuje nam suplementy diety i kosmetyki z naturalnymi substancjami aktywnymi. Marka rozwinęła się w trzech kategoriach: beauty, slim oraz health, a ich produkty dostaniemy m.in. w Rossmannie, Super-pharmie, Hebe oraz niektórych aptekach i sklepach zielarskich. 

 class a collagen 2

Czas najwyższy przejść do samego produktu! W opakowaniu znajdujemy 90 tabletek, a producent zaleca przyjmowanie ich dwa razy dziennie po dwie. Do samego opakowania nie mam żadnych zastrzeżeń, twardy kartonik i porządnie wykonana buteleczka z interesującą grafiką zdecydowanie przyciągają wzrok. Na pierwszy rzut oka wydały mi się one takie ekskluzywne 🙂

Chociaż na pierwszy rzut oka tabletki mogą wydawać się dosyć spore to połykamy je bez większego problemu. I mówi to osoba, która często ma z tym problem 😉 Więc tutaj kolejny duży plus!

 class a collagen 3

A teraz przejrzyjmy na wylot skład suplementu. Znajdziemy tu kolagen pozyskiwany z ryb morskich, witaminę C stymulującą syntezę nowego kolagenu w naskórku, witaminę E działającą antyrodnikowo, cynk, selen, biotynę, kwas haluronowy. Przyznacie, że skład naprawdę imponuje? 
Pomimo tego, że produkty te dostałam do testów to recenzja ta jest oczywiście w 100% szczera i w tym momencie, muszę zaznaczyć jak bardzo zaskoczyły mnie składniki aktywne zawarte w tym preparacie. Dawno nie znalazłam czegoś, o tak dobrym składzie!Jeśli chodzi o działanie suplementu – przy regularnym stosowaniu (2×2) opakowanie wystarczyło mi na 22 dni, co nie da się ukryć jest okresem zdecydowanie za krótkim na stwierdzenie dogłębnego działania jakiegokolwiek nutrikosmetyku.
Niemniej jednak już po takim czasie udało mi się zaobserwować kilka aspektów!

Skóra –
tutaj mogę śmiało stwierdzić, że z mojej twarzy zniknęły „suche placki”, pewnie wiecie o czym mówię 😉 Oczywiście stosowałam równolegle kremy nawilżające, jednak w czasie przyjmowania suplementu zauważyłam znaczną poprawę w tej kwestii.

Włosy – zauważyłam, że zdecydowanie mniej wypadają! Dodatkowo już kilka osób zapytało mnie, co zrobiłam, że moje włosy tak pięknie się błyszczą. I faktycznie jest to prawda – dawno nie miałam tak pięknie lśniących włosów.

Paznokcie – tutaj szczerze mówiąc zaobserwowałam najmniejsze efekty. Paznokcie, co prawda, minimalnie mniej się łamią, jednak nie jest to spektakularna różnica. Myślę, że dalsze stosowanie suplementu wyeliminowałaby ten problem do końca.

class a collagen 4
Widziałyście już na półkach w Rossmanie ten suplement? Dla mnie to strzał w dziesiątkę!
Źródło: http://jasminum-blog.blogspot.com/