Strona główna » Panna Naturalna BEAUTY & FASHION BLOG – Wzmocnij Skórę, Włosy i Paznokcie

Panna Naturalna BEAUTY & FASHION BLOG – Wzmocnij Skórę, Włosy i Paznokcie

HEJ

Zima powoli mija, ale ja niestety odczuwam jej negatywne skutki, głównie na skórze włosach i paznokciach. Ciepłę i suche powietrze z grzejników strasznie źle wpływa na mój organizm. Włosy zaczęły wypadać, paznokcie łamać, a skóra stała się przesuszona. Na szczęście znalazłam duet idealny, który znacznie poprawił ich kondycję. Wiadomo, to jakich kosmetyków używamy ma duże znaczenie, jednak jeszcze większa ma to co jemy i jak się suplementujemy,aby wzmocnić moją skórę zaczęłam przyjmować Kolagen z Noble Health. Jest to kolagen pozyskiwany z ryb morskich. Zawiera również kwas hialuronowy i ekstrakt z pestek winogron, minerały i witaminy.

noblehealth-class-a-collagen.jpg 1

Głównie miał wpłynąć na skórę, ale zauważyłam również bardzo dobry wpływ na włosy i paznokcie. Włosy przestały tak wypadać, a paznokcie stały się mocniejsze. Efekty zauważyłam po ok miesiącu. Przyjmowałam zazwyczaj 2 tabletki dziennie, ponieważ mają one kształt, którego nie lubię i ciężko mi je połknąć.
noblehealth-class-a-collagen.jpg 2

Zauważyłam również, że skóra stała się bardziej promienna.

noblehealth-class-a-collagen.jpg 3

Po zjedzeniu kolagennu sięgnęłam po Biotynę.

noble-health-biotyna-na-wlosy 5

W tym przypadku tabletki są dużo łatwiejsze do połknięcia 🙂 i przyjmuje się tylko jedną dziennie. Idealne rozwiązanie dla mnie.

noble-health-biotyna-na-wlosy 6

Patrząc na skład, widać ze zapowiada się bardzo dobrze i tak właśnie jest. Po przyjmowaniu biotyny moje paznokcie stały się jeszcze mocniejsze, szybciej rosły i były bardzo błyszczące. Zauważyła również cudowny wpływ na włosy, pojawiło się u mnie bardzo dużo malutkich włosków. Szybko moja czupryna się zagęściła. Myjąc włosy czy czesząc praktycznie nie pojawiały się wypadające włosy. Dodatkowo włosy pięknie się błyszczą i szybciej rosną.

noble-health-biotyna-na-wlosy 7

Przyjmujecie suplementy, wspomagacie się w ten sposób? Ja bardzo często.

Buziaki

Justyna
sklep-baner-dymaniczny-2

media o nas