Ogólnopolska gwiazdka z Fundacją OneDay i NOBLE HEALTH

20 grudnia, jak co roku odbyło się uroczyste spotkanie dla 300 dzieci z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych i Domów Dziecka, z Fundacją OneDay oraz gwiazdami, które wzięły czynny udział w wigilii. Jednym z partnerów akcji jest Noble Health. Zobaczcie zdjęcia z tego magicznego spotkania.


Pomysłodawcą akcji świątecznej jest zespół Fundacji OneDay, która z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w odpowiedzi na marzenia dzieci potrzebujących przygotowała ponad 500 paczek świątecznych. Większość dzieci prezenty od Św. Mikołaja odebrała osobiście.

Noble_health_one_day_1
Wśród gości znaleźli się m.in. Ewa Chodakowska, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz wraz z aktorami serialu „Na Wspólnej”, aktorzy teatru Roma, Natalia Siwiec , Katarzyna Cichopek , Kamila Szczawińska, Misiek Koterski, Olga Borys i Julia Wróblewska. Świąteczne kąciki zawodowe wypełniła m. in Lidia Popiel z mini warsztatami fotografii oraz Maciej Wróblewski z kursami stylizacji włosów. W role Prowadzących już po raz drugi wcieliła się Magda Modra oraz Marek Krupski.

noble_health_one_day_2
Agnieszka Owczarek, psychodietetyk, ekspert marki i współzałożycielka Noble Health, Katarzyna Cichopek

„Dziś dzieci na pewno nie mogły się nudzić, wszystko jest świetnie przygotowane, mnóstwo atrakcji i dla maluchów, i dla nastolatków, bo gośćmi są dzieci w każdym wieku. Maluchom malowałam buźki, a nastolatki uczyłam, jak się ładnie pomalować” – powiedziała Olga Borys.
„Przypadło mi słodkie i smaczne zadanie – dekorowanie pierniczków. Zrobiłam ich mnóstwo, chyba były pyszne bo znikały w mgnieniu oka. Mnóstwo maluchów zaangażowało się w dekorowanie, więc było nam bardzo miło tak wspólnie pracować” – Julka Wróblewska.

noble_health_one_day_5
„Fundacja OneDay wspaniale to wszystko zorganizowała. Wielkie brawa, zwłaszcza za to, że dzieciaki były naprawdę szczęśliwe i dobrze się bawiły. To i dla nich i dla nas niezwykle udane popołudnie” – powiedziała Natalia Siwiec.
O oprawę muzyczną spotkania zadbał zespół Tabb& Sound’n’Grace, Julia oraz Vocart. Na scenie dla dzieci wystąpił Również Samba Art, Magik Banach, Agencja Sobowtórów: Michael Jackson, Freddy Mercury.