Strona główna » Noble Health czyli ratunek dla włosów i skóry
kolagen

Noble Health czyli ratunek dla włosów i skóry

Witam serdecznie na moim blogu ,dzisiaj chciałabym pokazać moją najnowszą suplementację skierowaną szczególnie na włosy, skórę i paznokcie jakiej producentem jest NOBLE HEALTH Premium Wellnes.
Producent w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz suplementów diety , ja skupiam się jednak na tym co stanowi największy problem występujący u większości kobiet czyli w/w włosy, skóra i paznokcie.

Zapewne każda z kobiet marzy o pięknych i zdrowych a także lśniących włosach jednak bez odpowiedniej pielęgnacji i suplementacji ten cel nie jest osiągalny, dla tego prezentuję Wam Suplement diety BIOTYNA na włosy + krzem który miałam możliwość testować.

Ze spraw organizacyjnych muszę powiedzieć że tabletki są bardzo łatwe do połykania, nie powodują żadnych zawirowań w brzuchu, szkoda tylko że znajdują się w blistrach ponieważ można czasem nieudolnie ucisnąć i już wyskakują dwie tabletki – nie uważam tego za wielki minus ale wolę opakowania zakręcane 🙂
Biotynę stosowałam 40 dni czyli tyle ile jest tabletek w 4 blistrach, popijając szklanką wody.
Efekty nie są niestety natychmiastowe, przez pierwsze dwa tygodnie definitywny brak jakiejkolwiek poprawy stanu włosów, przełom nastąpił po upływie dwóch tygodni kiedy organizm powoli zaczynał przyswajać biotynę i krzem który jest niezastąpiony i bardzo potrzebny do poprawy kondycji włosów.

Z cech zauważalnych gołym okiem mogę powiedzieć, że stan moich włosów troszeczkę się poprawił. Stały się one miękkie, nabrały blasku oraz objętości a co najważniejsze przestały wypadać. Nie wiem czy to jest zasługa tylko tego suplementu czy mojej doskonale zbilansowanej diety jednak efekty są widoczne i mam nadzieję że dalsze stosowanie tego suplementu równie korzystnie wpłynie na stan i kondycję każdego pojedynczego włosa. Nie jestem również w stanie powiedzieć nic więcej ponieważ oceniam tylko i wyłącznie jedno pełnowymiarowe opakowanie.
Zawartość oraz skłąd widoczny poniżej:

Kolejny suplement o jakim chciałabym opowiedzieć to CLASS A COLLAGEN tego samego producenta.
Opakowanie zawiera 90 tabletek wystarczających na 22 i pół dnia stosowania.
Skład tego suplementu jest dośc zachwycający ponieważ zawiera m.in kollagen rybi oraz Witaminę C, Ekstrakt z pestek winogron które doskonale chronią skórę przed uszkodzeniem komórek skóry, Witaminę Ci E, Cynk, Biotynę o której wspominałam powyżej oraz selen.

Z produktu jestem bardzo zadowolona ponieważ od zawsze skarżyłam sie na dośc mocno przesuszoną skórę, ściąganie skóry zaraz po demakijażu oraz ogólnie słabą jędrność. Class A Collagen to mój ratunek ! Sprawił że skóra bardzo szybko się regeneruje, jest fajnie nawilżona i jędrna. Zauważyłam również, że delikatne mimiczne zmarszczki odrobinkę się spłyciły a sińce od oczami stały się mniej zauważalne.

Systematyczne stosowanie sprawiło że ten suplement w połączeniu z w/w biotyna + krzem dało fajne efekty. Z cech bardzo zauważalnych jest również to że paznokcie bardzo szybko zaczęły rosnąć. Do tej pory borykałam się z tym problemem jednak od teraz widzę odrosty trzykrotnie szybciej niż zwykle 🙂 Skóra również zyskała bardzo dużo drogocennych składników które z pewnością przyniosą korzyści w przyszłości.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z działania obydwu suplementów które wypełniły niedobory witamin i minerałów mojego organizmu. Jestem pewna że stosowanie produktów marki Noble Health sprawi wiele radości a efekty z pewnością Was mile zaskoczą 🙂

media o nas