Strona główna » Najlepsze kosmetyki roku 2015 Prix de Beaute COSMOPOLITAN

Najlepsze kosmetyki roku 2015 Prix de Beaute COSMOPOLITAN

Kolejna edycja urodowych oscarów właśnie się rozpoczęła. COSMOPOLITAN nominował najlepsze kosmetyki w 15 kategoriach do nagrody PRIX DE BEAUTE Cosmopolitan 2016.

Przez cały rok testujemy i sprawdzamy nowości z kosmetycznego świata drogerii, perfumerii i gabinetów kosmetycznych – pisze redakcja COSMOPOLITAN. Nadszedł czas na prezentację najlepszych sposobów pielęgnacji, bezpiecznych, naturalnych i sprawdzonych przez szacowne jury. Tegoroczna kapituła to panel ekspertów i praktyków, w skład której wchodziły: Hanna Wolska (redaktor naczelna Cosmopolitan), Agata Rucińska (p.o. szełowa działu urody Cosmopolitan), Iza Mazur-Poniatowska (dziennikarka działu urody Cosmopolitan), dr. Iwona Radziejewska (lekarz medycyny estetycznej, flebolog), Magda Pieczonka (vlogerka urodowa, wizażystka), Paulina Sykut-Jeżyna (dziennikarka telewizyjna, honorowy członek jury).

Już po raz trzeci marka Noble Health została nominowana w tym prestiżowym konkursie potwierdzając jakość i skutecznych oferowanych produktów. Trzykrotna nominacja bardzo zobowiązuje – mówi Agnieszka Owczarek Noble Health. Po raz pierwszy nagrodę otrzymaliśmy w 2012 roku i było to dla nas ogromne wyróżnienie z jednej strony, jednak z drugiej ogromna odpowiedzialność, aby utrzymać pozycję lidera w kolejnych latach – dodaje Agnieszka Owczarek. W tym roku otrzymaliśmy nominację w kategorii Nutrikosmetyki i Kosmetyki apteczne dla linii Class A Collagen na bazie jedynego kolagenu klasy A przebadanego pod względem skuteczności w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Najlepsze kosmetyki 2015 zostały nominowane przez jury jednak wyjątkowo w tym roku, również czytelnicy mogą oddać swój głos na www.cosmopolitan.pl
Zachęcamy do oddawania głosu na swój ulubiony Class A Collagen na www.cosmopolitan.pl

class-a-collagen-noble-health

media o nas