kolagen w tabletkach w ciąży

Class A Collagen – kolagen, który można brać w ciąży

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Niestety wraz z przypływem euforii i ogromnego szczęścia, musimy także pogodzić się z tymi mniej przyjemnymi zmianami, jakie zachodzą podczas tych 9 miesięcy.

W miejscach najbardziej narażonych na rozciągnięcie skóry, mogą pojawić się defekty w postaci rozstępów, gdyż dochodzi do zerwania włókien kolagenowych. Zazwyczaj rozstępy pojawiają się na brzuchu, ale także na piersiach, pośladkach czy udach. Wyglądem przypominają wrzecionowate pasma, które w pierwszej fazie mają kolor czerwono-siny i to podczas tej fazy szanse na ich usunięcie są największe. W fazie drugiej rozstępy bledną i przybierają formę blizn. Są lekko wypukłe i choć dla zdrowia nie są niebezpieczne, to stanowią duży defekt natury estetycznej. Kobiety w ciąży są narażone na powstawanie rozstępów, gdyż ich skóra ulega znacznemu rozciągnięciu. Dlatego tak ważna jest pielęgnacja ciała w ciąży i to od pierwszych miesięcy. Znacznie bowiem łatwiej jest zapobiegać problemom, niż je rozwiązywać. Przede wszystkim należy zadbać o właściwe nawilżenie skóry, a także zadbać o prawidłową suplementację najpotrzebniejszych witamin i minerałów. To dzięki takim działaniom możemy w pełni cieszyć się tym wyjątkowym stanem, ciesząc się jednocześnie piękną skórą.

Kolagen w ciąży

Kolagen to najważniejszy składnik organizmu odpowiadający za gęstość, elastyczność i jędrność skóry. Bez kolagenu nasze komórki nie są w stanie się odnawiać. Niestety nasza skóra z biegiem czasu traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Co zatem zrobić, żeby uchronić się przed działaniem czasu? Jak zatrzymać procesy starzenia? Czy możliwe jest, aby w jakiś sposób dostarczyć kolagen, bez którego nasza skóra stanie się szara, mało elastyczna i narażona na uszkodzenia? I przede wszystkim, czy sięganie po te rozwiązania będzie bezpieczne w ciąży? Bo przecież w tym wyjątkowym czasie, nasza skóra narażona jest na uszkodzenia najbardziej.

Kolagen naturalny w ciąży

Naturalny kolagen pozyskiwany jest z określonych gatunków ryb i jest w pełni naturalnym białkiem. Szereg badań dowiódł, że kolagen pozyskany z ryb ma najlepsze właściwości kosmetyczne. Najbardziej wartościowy kolagen pozyskiwany jest ze skóry tołpygi. Kolagen dla kobiet w ciąży jest bardzo wartościowym suplementem, gdyż zapobiega powstawaniu rozstępów, pomaga zmniejszyć blizny, a także poprawia gęstość i jędrność skóry. Dzięki przyjmowaniu kolagenu w czasie ciąży i w czasie połogu, szybciej wracamy do formy, gdyż nasza skóra jest pobudzona do działania. Oczywiście trzeba wybrać taki preparat, który poddano analizom i dokładnie sprawdzono, czy rzeczywiście jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Czy można stosować kolagen w ciąży?

Zawsze warto o swoich planach odnośnie suplementacji, powiadomić lekarza prowadzącego ciążę, który powinien rozwiać wszelkie, nurtujące nas wątpliwości. Dostępny na rynku Class A Collagen może być stosowany przez cały okres ciąży, a także podczas karmienia piersią. Produkt ma za zadanie spowolnić starzenie się skóry i włosów, zapobiegać, a nawet likwidować rozstępy i cellulit. Dzięki badaniom, którym został poddany wiemy, iż składniki suplementu są w pełni bezpieczne dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią. Dzięki zawartości witaminy C produkt wspiera prawidłową produkcję kolagenu, usprawniając funkcjonowanie skóry. Oprócz tego cynk zawarty w suplemencie pomaga zachować zdrowe i piękne włosy, skórę, a także paznokcie. Dlatego jeśli zastanawiasz się, czy można brać kolagen w ciąży to musisz wiedzieć, że badania dopuściły Class A Collagen do użytku przez ciężarne oraz kobiety w połogu. Dzięki suplementacji kolagenu, skóra nie tylko zachowa jędrność w czasie ciąży, ale także szybciej wróci do formy po porodzie.

Kolagen w tabletkach w ciąży

kolagen dla kobiet w ciąży

Najwygodniejszą formą przyjmowania kolagenu są według wielu osób tabletki. Wystarczy, że przyjmiesz po dwie rano i wieczorem, by cieszyć się lepszą kondycją skóry, włosów i paznokci. Pamiętaj, że systematyczność jest szalenie ważna i to ona pozwoli cieszyć się najlepszymi efektami przyjmowania suplementu Class A Collagen. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu skóry i dostarczeniu jej odpowiedniej ilości kolagenu, nawet intensywny przyrost ciała nie spowoduje na skórze defektów w postaci rozstępów. Skóra zachowa lepszą elastyczność, dzięki czemu nie dojdzie do rozerwania włókien wewnątrz niej. Bo to niewłaściwe przygotowanie skóry, nieodpowiednia ilość kolagenu w niej, sprawia że skóra pęka. Kolagen Class A Collagen jest bezpieczny dla mamy w okresie ciąży czy karmienia. Warto zapoznać się z jego zaletami i włączyć do diety, by jak najdłużej cieszyć się pięknem zdrowej i jędrnej skóry.

Kolagen w tabletkach Class A Collagen dla Mamy

Wymarzona skóra, zdrowe włosy i paznokcie, także dla przyszłych i karmiących mam!

Kolagen rybi Class A Collagen

Zadbaj o swój wygląd z kolagenem rybim CLASS A COLLAGEN!