Strona główna » #AktywnieCharytatywnie z Noble Health

#AktywnieCharytatywnie z Noble Health

12 czerwca na hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9 odbyło się spotkanie pod hasłem Aktywnie Charytatywnie, podczas którego radomianie mogli wesprzeć zbiórkę pieniędzy na rzecz dzieci ze Słonecznego Domu. Imprezę poprowadziła Agnieszka Owczarek, właścicielka marki Noble Health.

– Chcemy wyjechać na wakacje w jedno miejsce, ponieważ są to specyficzne, wyjątkowe dzieciaki. Nie wysyłam ich pojedynczo na różne kolonie czy obozy, wyjeżdżamy wszyscy razem z wychowawcami, żeby poczuli, że wyjeżdzają jako rodzina, jako cała grupa. W tamtym roku byliśmy w Rejowie, bardzo im się podobało. W tym roku też chcemy pojechać. Jest już zarezerwowany termin na 1 sierpnia, część funduszy już mamy. Cały czas zbieramy dzięki różnym atrakcjom jakie dzieją się w mieście dla naszych podopiecznych ze Słonecznego Domu. Na pewno to się uda, ponieważ mamy wokół mnóstwo przyjaciół, którzy nas wspierają. – informuje Ewa Drelewska, dyrektor Domu Dziecka.

Akcja charytatywna była połączona z promocją aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w pierwszym Ogólnopolskim Maratonie JumpIt czy zajęciach tabaty. Mniej odważni mieli do dyspozycji darmowe konsultacje w strefach BEAUTY, HEALTH oraz SLIM. W strefie Health można było degustować zielone koktajle i przekąski przyrządzane przez Monikę Goździalską, uczestniczkę pierwszej edycji programu MasterChef. W strefie Slim prowadzono bezpłatną analizę masy ciała, zaś w strefie Beauty udzielano bezcennych rad z zakresu urody i pielęgnacji ciała.

– Cieszę się, że wzięłam udział w tak ciekawej inicjatywie. Wszystkich rozpierała energia i radość. Co więcej, ci którzy tu się pojawili przyszli w jednym celu, by pomóc dzieciaczkom z Domu Dziecka. Było mnóstwo energii, uśmiechu, głośnej muzyki i zdrowia – relacjonuje radomianka, jedna z uczestniczek wydarzenia.

Wydarzenie wsparli najlepsi radomscy trenerzy. Nie zabrakło Tomasza Gregorczyka, Patrycji Malik, Jakuba Szyszki, Emila Tyszko, Krzysztofa Blanka, czy Sylwii Sochy, która poprowadziła niezapomniany maraton. Imprezę uświetnił premierowy pokaz Cheerleadres Radom.
GL8B8239

Gośćmi specjalnymi, którzy poprowadzili licytację podczas wydarzenia były: Magda Modra, Monika Goździńska i Paulina Sykut-Jeżyna.
GL8B8410

Organizatorzy zapewniają, że akcja Aktywnie Charytatywnie stanie się cykliczną radomską imprezą.

media o nas