Noble Health

Blog

Zima w tropikach. Jak dobrze wyglądać na plaży?

Zadbaj o swój wygląd

Jeśli masz dość zimy i mrozu szczypiącego w policzki, a dysponujesz pewnymi funduszami możesz sobie pozwolić na wakacje zimą w ciepłych krajach. Coraz więcej naszych rodaków wybiera się w tym czasie do Tunezji, Egiptu, ale również w bardziej egzotyczne miejsca jak Dubaj. Co zrobić, żeby wyglądać obłędnie na egzotycznej plaży? Oto kilka porad, które mogą być pomocne.

Przygotuj wcześniej skórę

Skóra ukryta pod grubymi ubraniami i wystawiona na działanie mrozu i wiatru cierpi. Dlatego wybierając się w ciepłe kraje zimą, trzeba o nią wcześniej zadbać – w końcu gładka i delikatna skóra to wyjątkowa ozdoba. Przed wyjazdem warto zatem poddać się złuszczaniu skóry, np. stosując peeling. Dzięki temu Twoja skóra nabierze świeżości. Warto również pamiętać o jej ujędrnianiu, np. poprzez masaże. Masaże mogą również być pomocne, jeśli borykasz się z cellulitem (tutaj może przydać się również Get Slim Cellulite).

Zadbaj o swój wygląd

Jeśli do wyjazdu zostało Ci jeszcze trochę czasu to możesz zadbać o swój wygląd, dzięki takim preparatom jak np. Get Slim Morning & Night, który pomoże Ci utrzymać dobrą wagę czy Hydrodren, który pomoże usunąć nadmiar wody z organizmu. To wszystko sprawi, że będziesz wyglądać jeszcze bardziej kusząco!

Opal się już trochę wcześniej

Nie strasz bladością swojej skóry! W tym celu możesz skorzystać z całej gamy kremów samoopalających lub z solarium (choć z nim oczywiście lepiej nie przesadzać). Solarium ma dodatkowo tę zaletę, że dzięki niemu skóra przyzwyczai się do promieni, których przecież w czasie krótkich zimowych dni jest tak mało. Przed wyjazdem zaopatrz się w dobry krem z filtrem UV, ale również w preparat, który będzie nawilżał Twoją skórę.

Jak dobrze wyglądać na plaży

Dobierz odpowiedni strój kąpielowy

W stroju masz przede wszystkim czuć się komfortowo. Warto więc przed zakupem chwilę w nim pochodzić, poruszać się, usiąść itd. Odpowiednio dobrany fason czy kolor pomoże również odwrócić uwagę od niedoskonałości, a jednocześnie podkreśli Twoje zalety. Jeśli masz np. trochę bardziej okrągłą figurę dobrze sprawdzi się pareo, spódniczka lub strój z szortami. Dzięki temu, będziesz mogła poczuć się jak milion dolarów.

Po prostu baw się!

Wakacje zimą w ciepłych krajach to na pewno dobry pomysł, ale pod warunkiem, że wszystkie troski zostawisz za sobą. Baw się i niczym nie przejmuj. Zauważ swoje własne zalety, nie myśl o pracy, trudach dnia codziennego i naładuj baterie do tego stopnia, by po powrocie zarażać innych entuzjazmem! Pamiętaj, że uśmiech to zawsze najlepsza ozdoba…

‹ Powrót

Comments are closed here.

SKLEP ONLINE