W związku z planowanym ubieganiem się przez firmę Noble Health Sp. z o.o. o dofinansowanie na realizację projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Poddziałanie 2.3.2 „Bony na innowacje dla MŚP”, zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do złożenia nam oferty na realizację usługi w zakresie opracowania składu ulepszonej wersji linii produktowej Class A Collagen (suplement diety oraz krem).

Cel: analiza i ocena skuteczności działania obecnie dostępnych na rynku produktów z linii Class A Collagen (suplement diety oraz krem) oraz opracowanie rekomendacji w zakresie ulepszenia składu produktów wchodzących w skład powyższej linii produktowej w celu uzyskania następujących efektów: wzmocnienie wpływu produktów na nawilżenie i elastyczność skóry oraz zminimalizowanie negatywnego wpływu na skórę produktu w postaci kremu – produkt bardziej naturalny, delikatny i nie blokujący porów i wpisujący się w kurację Anti-age.

 

Pliki do pobrania:
Zapytanie ofertowe – Class A Collagen
Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego – Class A Collagen

 

W związku z zakończeniem procedury wyboru wykonawcy usługi polegającej na opracowaniu składu ulepszonej wersji linii produktowej Class A Collagen (suplement diety oraz krem) informujemy, iż na wykonawcę usługi została wybrana Katedra Higieny, Epidemiologii i Ergonomii działająca w ramach  Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, której oferta spełniła wszystkie stawiane warunki udziału w postępowaniu ofertowym oraz została uznana za korzystną ekonomicznie i jakościowo.

Produkty dostępne w najlepszych drogeriach

Noble Health jest już w całej Polsce!

znajdź sklep

Adres Firmy

Noble Health Sp. z o.o.
ul.Warszawska 62
26-660 Wielogóra

Infolinia

tel: (48) 670 28 87
fax: (22) 379 03 13

Internet

info@noblehealth.pl

Masz pytanie?
Napisz.
Odpowiemy
do 24 godzin!


Please leave this field empty.