Noble Health

Blog

ROSSMANN WPROWADZA PAKIETY GET SLIM CLUB

blog-pakiet-rossmann-A

Od 1 października sieć drogerii ROSSMANN wprowadza do swojej oferty spersonalizowane 3-miesięczne pakiety dietetyczno-treningowe.

– Aktywacja kodu jest bardzo prosta. – przekonuje Agnieszka Owczarek, psychodietetyk i ekspert marki Noble Health. – Wystarczy wejść na stronę www.getslimclub.com , aktywować kod znajdujący się wewnątrz startera i poczekać na wysyłkę mailową ankiety dietetycznej. Każdego dnia klient otrzyma dopasowaną do swoich oczekiwań dietę składającą się z pięciu posiłków i dodatkową możliwością zamiany na koktajl. Raz w tygodniu wysyłamy listę zakupów na 7 dni. To zwalnia z częstego chodzenia po sklepach i kupowania pojedynczych produktów.

blog-pakiet-rossmann-A

www.getslimclub.com

Oprócz diety, Get Slim Club oferuje codzienne treningi z trenerem personalnym i prezenterką telewizyjną Pauliną Sykut-Jeżyną. Do dyspozycji jest aż 7 różnych rodzajów ćwiczeń, każdy poprzedzony rozgrzewką, to m. in. trening na brzuch, uda i pośladki.

W czasie trwania programu Get Slim Clubowicze będą mogli korzystać z praktycznych porad ekspertów: trenera Krzysztofa Blanka, psychodietetyka Agnieszki Owczarek i coacha Anny Kerth. Program był wcześniej przetestowany przez 100 testerek, które w ciągu 13 tygodni schudły 627 kilogramów.

blog-pakiet-rossmann-B

www.getslimclub.com

b6edfe6c80018f78e69d193fce76484d

Dodatkowe informacje w magazynie Fit Forma Focus Extra.

 

 

‹ Powrót

Dodaj komentarz

SKLEP ONLINE