Noble Health

Blog

BODY POSITIVE, czyli jak być szczęśliwym

BODY POSITIVE

Pewność siebie jest kluczem do życiowego sukcesu. Najlepiej dodać do tego poczucie własnej wartości i wiarę w to, że wszystko, co sobie zaplanujemy, po prostu nam wyjdzie. Jeżeli te psychologiczne słowa nie przekonują Cię i nadal zadajesz sobie pytanie: „Jak być szczęśliwą?”, poznaj koniecznie filozofię BODY POSITIVE.

BODY POSITIVE to trend, który jakiś czas temu pojawił się w zagranicznych mediach społecznościowych. Od niedawna możemy obserwować go również w Polsce. Choć jego przejawy są jeszcze nieco nieśmiałe, nowe podejście do życia i własnej osoby coraz częściej można spotkać np. na Instagramie. Sprawdź, na czym dokładnie polega, jakie są jego główne założenia i czy rzeczywiście potrafi zwiększyć kobiecą pewność siebie.

Samoakceptacja, czyli jak pokochać siebie
Przeglądając swoje konto na Facebooku lub profil na Instagramie, zauważyłaś, że w sieci jest coraz więcej kobiet, które bez ogródek pokazują swoje krągłości na zdjęciach, niedoskonałości na skórze oraz fotografują się bez make-upu? To właśnie one przełamały stereotypy i obowiązujące od lat kanony piękna. Wyretuszowane zdjęcia i filtry powoli odchodzą do lamusa na korzyść BODY POSITIVE. To nic innego, jak poczucie własnej wartości oraz afirmacja własnego ciała – bez względu na to, czy jest smukłe, jędrne i piękne czy też ma swoje drobne mankamenty. Samoakceptacja i swojego rodzaju miłość do siebie jest tutaj najważniejsza, dlatego osoby, które są wierne BODY POSITIVE, wiedzą, że niska samoocena nie prowadzi do niczego dobrego.

Moda na pozytywne myślenie
BODY POSITIVE to pozytywne myślenie nie tylko o sobie, ale także o drugim człowieku. Samoakceptacja siebie oraz innych, pokochanie własnych wad oraz docenienie indywidualnego piękna dookoła nas to recepta na szczęście i spełnienie w życiu. Dzięki takiemu podejściu z pewnością będziesz mogła zacząć realizować własne plany – bez poczucia wstydu, żadnych ograniczeń oraz uprzedzeń. Można śmiało stwierdzić, że BODY POSITIVE jest bardzo trendy. Do ruchu coraz częściej przyłączają się nie tylko blogerki i znane celebrytki, ale również zwykłe dziewczyny, które mają dosyć szczupłych modelek na wybiegach i perfekcyjnych twarzy na billboardach.

jak być szczęśliwym

Jaki jest Twój priorytet w życiu?
Walka z własnymi słabościami to rozwiązanie na to, aby zastąpić wady zaletami. BODY POSITIVE pozwoli Ci ustalić priorytety w życiu. Dzięki takiej filozofii nie będziesz już nigdy musiała zadawać sobie pytań, jak nabrać pewności siebie. Pozbędziesz się kompleksów, a tym samym zyskasz więcej odwagi do podejmowania nowych działań. Kiedy zaczynamy czuć się dobrze we własnym ciele, otwieramy się na innych, a nasze myślenie gruntownie się zmienia. Z takim podejściem do życia zapomnisz o niskiej samoocenie, która potrafi zrujnować niemalże wszystko i wreszcie będziesz mogła zrobić krok do przodu.

Bądź pewna siebie
Pamiętaj, że ludzie pewni siebie odbierani są przez otoczenie jako Ci mocno stąpający po ziemi. Niskie poczucie wartości zawsze jest swego rodzaju wycofaniem się ze społeczeństwa i pozwoleniem na to, aby inni nami manipulowali. Nie pozwól, aby tak było w Twoim przypadku. BODY POSITIVE pokazuje, że różnorodność jest niezwykle potrzebna, aby z każdym dniem zwalczać stereotypy i szufladkowanie siebie oraz innych. Pamiętaj, że nie ma określonego wzorca męskości i kobiecości, poziomu inteligencji czy bogactwa. Piękne jest właśnie to, że jesteśmy tak bardzo różni… Gdyby tak nie było, świat byłby nudny. :)

Polecane produkty:
Oczyszczanie organizmu z toksyn
Magnez na stres

‹ Powrót

Comments are closed here.

SKLEP ONLINE