Noble Health

Blog

5 książek, które czyta ekipa NH, a pozwolą poznać się lepiej

noble health team

„Food Pharmacy” – Lina Nertby Aurell i Mia Clase

Must have dla wszystkich zakręconych na punkcie zdrowego jedzenia lub na ścieżce zmian. Dla mnie odkryciem był przepis na Shot powitalny, który jest teraz moim obowiązkowym punktem dnia! Dzięki temu skończyły się przeziębienia oraz przemęczenie. Polecam każdemu, jak naturalne remedium na wiele spraw!

Bożenka

„Hahsimoto” – Izabella Wentz

Książka, która otwiera umysł na problem z chorobą hashimoto. Świetna nie tylko dla osób chorych, ale także dla ich bliskich. Jasne opisane przyczyny, skutki oraz możliwości leczenia autoimmunologicznego zapalenia tarczycy. Skuteczne plany, szybkie tipy i prawdziwa historia leczenia.

Kasia

team noble health

„Leczenie dobrą dietą” – Katarzyna Lewko

Uwielbiam ją! Dla mnie to żywieniowa biblia. Kupiłam ją dawno, ale dopiero ostatnio udało mi się do niej usiąść. Myślałam, że będzie nudna jak podręcznik do dietetyki, ale nie! Forma jest przestępna, ciekawa, a dzięki temu szybko otwiera oczy, jak ważna jest dieta. Książka z kanonu – Jesteś tym, co jem. Jeśli ciekawi Cię ta tematyka, koniecznie musisz ją mieć!

Renia

„Pełnia Twoich możliwości” – Magness Steve, Stulberg Brad

Dla wszystkich ciekawskich działania mózgu, procesu rozwoju i lepszego wykorzystania własnych możliwości. Nie znajdziesz tutaj pustych obietnic, tylko naukowe dowody i badania. Zdecydowanie dla nerdów, którzy muszą więcej co i jak działa. Bardzo przyjemna forma, bez zbędnego naukowego bełkotu – strawne nawet dla zupełnego laika.

Paulina

„Cicha władza mikrobów” – Alanna Collen

Jeśli chcesz się dowiedzieć co grasuje wewnątrz Ciebie, jest to idealna lektura! U mnie zmieniła sposób odżywiania i postrzegania własnych wyborów, komponowania diety czy stanu zdrowia. Dzięki tej książce skończyły się u mnie napady głodu oraz skończyłem z nawracającymi problemami z zatokami. Polecam każdemu!

Jacek

noblehealth team

‹ Powrót

Comments are closed here.

SKLEP ONLINE